pageup
minib2 minib4

... outdoor, aneb venkovní expozice veletrhů, dětské dny, sportovní události, team building, festival. Prostě vše co se pod střechu nevejde a je třeba lidi zabavit, ukázat jim něco netradičního a zaplnit prostor. Extrémní adrenalinový sport jako je Trial je skvělou součástí programu, každé podobné akce a naše show je její ozdobou.

 

 

Přijedeme s teréními vozidly, rozložíme překážky, nebo využijeme palet, či vraků aut. Můžeme poskákat na pódiu, nebo lavičkách. Naši motocyklisté, jezdci na čtyřkolkách, jednokolkaři, nebo kluci v rampě, zvládnou vše, po čem toužíte.

 

 

Využijeme plně vámi poskytnutý prostor,  nebo zvládneme nalákat diváky právě k vám na festivalech, kde je tolik atrakcí, že nevíte kam dřív skočit. K nám se každý návštěvník podívá určitě.

 

 

 

 

 

Video akce před obchodním domem OC Galerie Butovice. Menší contest zvaných jezdců s 3 hodinovým programem v poněkud zimním počasí. Diváci se nakonec rozjeli a i přes termín všedního dne replique montre de luxe, jsme splnili test partnera, zda dokážeme nalákat diváky. Uspěli jsme? Ano :) V únoru nás zde můžete vidět znovu, tentokrát uvnitř a v teple...

 

 

ramecek Puma Skins Bikeprod.cz Lahůdky Eva Čiháčková ForBikes