pageup
minib2 minib4

... navrhneme a zorganizujeme vaše eventy. Zvládneme sportovní, společenské, firemní i kulturní. Každý kdo s námi spolupracuje se může spolehnout, že mu formou přímé spolupráce i subdodávky poskytneme vše co požaduje, pohlídáme hladký průběh akce a budeme jednat flexibilně a samostatně.

 

 

 

Snažíme se být nejen ozdobou Vaší akce, ale i pomoci s čímkoliv je třeba. Pokud chcete klidně zajistíme kompletní akci na klíč, včetně vytvoření zázemí, scénáře, designu / grafického visuálu akce, personálu a dalších nezbytných součástí. Máme vlastní grafické studio a kvalitní tiskařské zázemí. Zvládáme dopravu i výrobu. V našem týmu jsou i programátoři, kteří dokáží rychle zpracovat webovou prezentaci, nebo microsite k dané akci.

 

Příklad 1: komplexní webová prezentace společnosti TM Servis - the technical motion s.r.o., s kterou velmi úzce spolupracujeme. Jedná se o skutečně aktuální společný projekt.

 

 

Příklad 2: web zaměřený na propagaci akce pod záštitou města Říčany v přímé spolupráci s naším týmem. Akce již skončila a bude doufáme pokračovat v roce 2012.

 

 

Jsme vždy diskrétní a korektní vůči našim klientům, ať už se jedná o přímé zákazníky, nebo spolupracující agentury. Více o našich referencích naleznete v sekci reference ZDE ...   FIFA Coins

 

Zkušeností máme více než dostatek a kontaktů v napojených odvětvých rovněž. Zvládneme prostě indoorové i outdoorové akce od A do Z.  
FIFA 14 Conis

 

Stavba akcí a expozic ...


Dokumentace od fotky přes profesionálně zpracované videa ...

 

Zábava pro děti i školy bikingu  FUT Coins...

 

Zajištění prostoru pro vaše produkty v bezprostřední blízkosti hlavního programu veletrhů a vizuálně atraktivních akcí  FIFA Coins...

FIFA Coins


ramecek Puma Skins Bikeprod.cz Lahůdky Eva Čiháčková ForBikes