pageup
minib2 minib4

Martin Šimůnek, je jednou z legend trialového sportu. Martin je trojnásobným mistrem světa federace BIU (Biketrial) a jedním z nejúspěšnějších reprezentantů Trialu federace UCI.

links:IFA 14 Coins & FIFA Coins online & FIFA Coins Cheap

                                  

 

Martin v Trialovém sportu dosáhl skutečně na úplný vrchol svou účastí na mistrovství světa obou federací, kde dokázal atakovat světovou dvacítku profesionálů UCI, získat 3 tituly mistra světa BIU, stal se mnohonásobným mistrem republiky v UCI i BIU. Závodění pro něj v současnosti již není prioritou, ale i přesto získal druhé místo v Českém poháru Trialu pod Českým svazem cyklistiky 2011 a vítězství v řadě Trialových contestů.

 

 

Kromě závodění sbíral a sbírá rekordy na kolech, kdy jeho největším a stále nepřekonaným rekordem je výjezd na Petřínskou rozhlednu skákáním do schodů, kdy 30.3.1993 stanovil čas 6:18 min.

 

 

V současnosti se Martin věnuje exhibičním vystoupením, organizaci sportovních, kulturních a společenských akcí v rámci TRIALSHOW.cz týmu. Zvládne vše od moderování, managementu, logistiky. Je vůdčí osobností a motivací pro řadu jezdců od začínajích, až po nejlepší České profesionální ridery.

 

 

Bavič, showman a fajn týpek. To je Martin ´´Šimon´´ Šimůnek, kterého podporují značky PUMA, BIGSHOCK, TREKHAVEN, BIKEPROD.cz, RE-PRO.

 

 

Níže uvádíme krátké amatérské video, ve kterém účinkuje i Martin Šimůnek a další členové týmu.

 

cheap fifa coins

 

ramecek Puma Skins Bikeprod.cz Lahůdky Eva Čiháčková ForBikes