pageup
minib2 minib4

... aneb kde jsme byli, co jsme dělali, kdo nás podporuje a chce být vidět s námi. Partnery jednotlivých jezdců naleznete v jejich profilech a kompletní seznam akcí v našem kalendáři v pravém horním rohu, který bude zprovozněn v nejbližší době.

 

Partneři týmu jsou / team partners: PUMA / BIKEPROD.cz / SKINS / Eva Čiháčková Lahůdky

Kadý z jezdců má zároveň své vlastní partnery, kteří jej podporují v tom co dělá.

 

 

VYSTUPOVALI JSME PRO:


2011: ABF-FORBIKES, ABF-FORARCH, CHEVROLET, CARFORYOU, BAXTER, BIGSHOCK, REDBULL, řetězec obchodů společnosti DTZ, SOŠ Čelákovice, party club Držkov u Jablonce, město Mariánské Lázně, město Děčín, město Říčany, město Liberec, město Hrádek nad Nisou, město Praha ...

 

2010: CHEVROLET, CARFORYOU, TV NOVA, rádio BLANÍK, město Říčany, TŘI PRO ZDRAVÍ, ODS, NHL, INGO Casino, PUMA, MISS 2011

 

v minulosti jste naše jezdce mohli vidět na: město Cheb, Snídaně s Novou, EUROTEL, EUROTEL GO, INVEX, dobročinné akce pro domy dětí a mládeže, město Jihlava, ADIDAS STREETBALL, ADIDAS, strana Zelených, IMAX, AHOLD - HYPERNOVA, TEMPO Litoměřice, Zahrada Čech Litoměřice, MISS Aerobic, Pivex, ITC Praha, Zlatá přilba, Super cross Litovel, Autoshow Praha, Autotec, Semtex disco party, Sympozium MEDsport, Módní show Benešov, Malevil cup, Florbal ME, GRILLMANIA, rádio KISS ...

 

V průběhu posledních 6 let jste mohli potkat naše jezdce na více než 300 nejprestižnějších akcí v ČR, vidět je na TV obrazovkách či jiných médiích.  A co u Vás / s Vámi?

 

 

 

Pokud chcete vidět fotodokumentaci, ověřit si naše reference, nebo se informovat lépe o našem týmu, neváhejte nás kontaktovat.

ramecek Puma Skins Bikeprod.cz Lahůdky Eva Čiháčková ForBikes